TECHNIKA

Používam len modernú techniku, ktorá je zárukou kvality a spoľahlivosti.

Dj pult

Na uloženie techniky počas produkcie používam tento pult, stôl, alebo stojan.


Ozvučenie

Mojim cieľom je, aby ste mali z počúvania hudby len príjemný zážitok. Preto používam kvalitný zvukový systém zn. Yamaha, ktorý má dokonale čistý zvuk.


Bezdrôtový mikrofón

Pre vaše oznámenia či príhovory máte k dispozícii (1ks) profesionálny bezdrôtový mikrofón zn. Shure. Dj používa vlastný mikrofón.Malá LED rotačná hlava

V ponuke sú 2ks rotačných hláv, ktoré májú 7 farieb, farebné dvojkombinácie a 7 gobo. Viditeľnosť jednotlivých svetelných lúčov je dosiahnutá použitím dymostroja, ktorý je tiež k dispozícii.


Derby efekt

V ponuke sú 2ks klasického derby efektu, ktorý vytvára 48 farebných lúčov (vo farbách červená, zelená, modrá a biela). Rovnako dokáže vytvoriť stroboskopický efekt. Viditeľnosť jednotlivých svetelných lúčov je dosiahnutá použitím dymostroja, ktorý je tiež k dispozícii.


Dymostroj

Používam dymostroj, ktorý vytvára jemnú atmosferickú hmlu namiesto veľkého dymu, ktorá zvýrazní každý lúč svetla či laseru čím pridá Vášmu podujatiu nezabudnuteľnú atmosféru. Dymostroj je plnený nehorľavou, zdravotne nezávadnou a biologicky rozložiteľnou kvapalinou bez výraznej vône na vodnej báze. Použiteľné len v interieri.

Prosím zistite predom či miesto konania podujatia povoľuje dymostroje, keďže v ojedinelých prípadoch môžu reagovať s detektormi dymu a protipožiarnym systémom.


LED reflektory

Tieto výkonné LED reflektory ponúkajú kombináciu 14 farieb vrátane UV svetla a majú tiež nízku spotrebu el. energie. LED reflektory majú izbovú teplotu a z tohto hľadiska sú bezpečné pri náhodnom dotyku pokiaľ sa používajú ako nadsvietenie a sú umiestnené na zemi. K dispozícii je 6ks reflektorov.


Moonflower efekt

Tento efekt vytvára 184 ostrých farebných lúčov vo farbách červená, zelená a modrá. Rovnako má aj stroboskopický efekt a jeho lúče pokryjú veľkú plochu. Viditeľnosť jednotlivých svetelných lúčov je dosiahnutá použitím dymostroja, ktorý je tiež k dispozícii.


Moonflower efekt

Toto svetlo je perfektnou kombináciou efektov 3 v 1. Ponúka moonflower efekt s 15 farbami, laser a UV svetlo. Viditeľnosť jednotlivých svetelných lúčov je dosiahnutá použitím dymostroja, ktorý je tiež k dispozícii. Ak chcete azda len jedno svetlo - určite odporúčam.